úterý 01. 10. 2024

Týden knihoven 2024

V rámci Týdne knihoven si pro vás naše Knihovna Ervína Špindlera připravila několik zajímavých akcí.

Registrace zdarma - na 1 rok pro nově registrované čtenáře. Tuto akci lze využít během celého měsíce října.

Čtenářská tombola - každý registrovaný dospělý čtenář, který si přijde vypůjčit knihu od 7. 10. do 11. 10., dostane lístek do tomboly a bude zařazen do slosování o zajímavé ceny.

Rande naslepo - nevíte jakou knihu číst a máte rádi překvapení? V Oddělení pro dospělé pro vás od 7. 10. do 11. 10. (nebo do rozebrání) bude připraveno Rande naslepo.

Zahájení 3. ročníku hry LOVCI PEREL - v Oddělení pro děti a mládež v říjnu opět vypukne hra Lovci perel. Stejně jako v předchozích ročnících po přečtení knihy s perličkou a zodpovězení otázek si děti navléknou perlu a dostanou naše knihovnické peníze - rudány.

Vyhlášení literární, fotografické, výtvarné a recitační soutěže pro žáky základních a studenty středních škol  - na téma Máme rádi zvířata?

Knižní bazar - od 7.10 - 16. 10. 2024 bude na sále knihovny již tradiční knižní bazar, kde si za symbolické ceny budete moci zakoupit nejen vyřazené tituly z naší knihovny.